Izvēlne
Your Cart

Par uzņēmumu

Mēs esam 100% Latvijas uzņēmums - SIA "ATAR" un darbojamies kopš 2006. gada. Mums ir vairāki savā starpā saistīti darbības virzieni: kafijas grauzdēšana un tirdzniecība, otrā - kafijas automātu tirdzniecība un noma, un trešā - kafijas automātu apkope, remonts un rezerves daļu tirdzniecība.

Mums ir divi interneta veikali un veikals/birojs Rīgā, Visvalža ielā 7.

  • Interneta veikalā www.atarkafija.lv, Jūs varat iegādāties mūsu grauzdēto kafiju - gan mūsu izstrādātos kafijas pupiņu maisījumus, gan vairāk kā 20 tīrās Arābikas šķirnes kafijas pupiņas. Vēl piedāvājam iegādāties kafijas automātus, kā arī tos iznomāt ilgtermiņā vai uz pasākuma laiku.
  • Interneta veikalā www.atarserviss.lv , kurā Jūs varat iegādāties rezerves daļas savam kafijas automātam vai pieteikt sava mums kafijas automāta apkopi un/vai remontu mūsu servisā.
  • Apmeklējot mūs veikalā/birojā, pirmkārt, Jūs jau gaidīs karsta kafijas tasīte. Otrkārt, Jūs varēsiet izmantot jebkuru no mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem vienā vietā. Tiesa gan, ievērojot visas šī brīža epidemioloģiskās prasības.

Kafijas grauzdētava

Kā kafijas grauzdētava strādājam kopš 2006. gada. Esam savas jomas profesionāļi. Kafijas grauzdēšana mūsu uzņēmumā ir roku darbs un izmantojam tikai augstākās kvalitātes kafijas pupiņas. Strādājam tikai pēc pasūtījuma un grauzdēto kafiju klientiem nogādājam ne vēlāk kā divas nedēļas pēc grauzdēšanas, tādējādi vienmēr nodrošinām svaigu kafiju - tikai tā kafija saglabā savu burvīgo aromātu un lielisko garšu.

Mēs piegādājam kafiju vairākiem restorāniem un bāriem, kā arī korporatīviem klientiem. Mūsu klientu lokā ir daudzas Latvijā pazīstamas firmas. Kā papildus servisu SIA "ATAR" uzstāda un apkalpo kafijas aparātus. Lai jūs pārliecinātos, ka SIA "ATAR" ir vislabākais, mēs atbrauksim un prezentēsim mūsu kafiju Jūsu birojā pilnīgi bez maksas.

Kafijas automātu tirdzniecība un noma

Kafijas automātu zīmolu klāsts ir visai plašs, taču mēs piedāvājam iegādāties tikai pārbaudītu zīmolu – JURA, Melitta un Nivona kafijas automātus. Tā kā nodarbojamies arī ar kafijas automātu remontu, varam apgalvot, ka šie zīmoli mūsu servisā ir visretākie.

Ja kafijas automāta iegādei vēl neesat gatavi, piedāvājam kafijas automātu nomu uz neierobežotu laiku. Iegādājoties pie mums noteiktu daudzumu kafijas, noma ir bez maksas. Kafijas automātus var iznomāt arī uz īslaicīga pasākuma laiku.

Kafijas automātu apkope un remonts

Un, kā zināms, jebkura tehnika ar laiku nolietojas un bojājas – tādēļ piedāvājam kafijas automātu apkopi un remontu. Mēs kvalificēti apkopsim vai salabosim Jūsu kafijas automātu, nomainīsim bojātās rezerves daļas.

Rezerves daļu tirdzniecība

Profesionāliem meistariem un visiem, kam tīk pašam labot tehniku, piedāvājam mūsu uzņēmuma jaunumu - rezerves daļu iegādi interneta veikalā www.atarserviss.lv.


Pašlaik šī prece ir izpārdota. Ierakstiet zemāk savu e-pasta adresi un mēs jums paziņosim, tiklīdz prece būs pieejama mūsu interneta veikalā.

Vārds
E-pasts
Tālrunis
Komentārs